Mükemmel bir Taşyünü Sandviç Panel ürün yelpazesinin üretim, ihracat ve tedarikinde uzmanlığa sahibiz. Sunulan sandviç panel, başarılı profesyonellerin gözetimi altında uluslararası standartlara uygun olarak yüksek kaliteli galvaniz çelik, galvanizli çelik, alüminyum kullanılarak geliştirilmiştir. Soğuk hava deposu ve endüstriyel atölye için duvar veya çatı olarak kullanılan sandviç panel. Kullanıcılar bu sandviç panelini bizden nominal ücret karşılığında kullanabilirler.

Taşyünü Sandviç Panel Özellikleri:

Su geçirmez !
Korozyona karşı dayanıklılık !
Uv korumalı !

Diğer detaylar:

• Yüksek sertlik: Taşyünü ve çift çelik plakalar bir araya yapıştırılarak, kompozit levhanın agrega katılığına üstün
• Ayrıca, sandviç panel konektörler ve purline ile sabitlendikten sonra, integral rijitliği geliştirilir.
• Makul sabitleme yöntemi: Taşyünü çatı paneli dikişte su sızıntısını önlemek için bir toka tespit tasarımını benimser
• Bu ek aksesuarlar kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır
• Güvenilir sabitleme yöntemi: Taş yünü çatı paneli, kendinden diş açan bir vida ve purline ile sabitlenir.
• Tayflara ve diğer dış kuvvetlere etkili bir şekilde karşı koyabilir
• Kısa montaj süresi: Kaya yünü sandviç panelinin yerinde montajına veya işlenmesine gerek yoktur.
• Çizilmeye karşı dayanıklı: Taşyünü sandviç panellerin üretimi, bir polietilen yapıştırıcı film tabakası, kurulum veya nakliye sırasında çizilmeleri önlemek için yüzeye yapıştırılabilir.
• Ayrıca, taşyünü sandviç panelimiz mükemmel yanmaz, ses emici, ısı yalıtımı ve ses yalıtım özelliklerine sahiptir.

Taşyünü sandviç panel 5cm çatı : https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/tasyunu-sandvic-panel-cati-5cm

Taşyünü sandviç panel sistemi yüksek yoğunluklu taşyünü ile prefabrik kompozit sandviç paneller Kompozit Derz dolgu macunları ve sabitleme yardımcıları ile birlikte, her iki tarafa bakan çekirdek ve profilli / düz, renk kaplı galvanizli çelik / Galvalume Çelik sac olarak Lamellar olarak dönüştürülür. Paneller Sistem, enerji santrali Türbin-Jeneratör Binasının kolay ve hızlı bir şekilde yapılması için yalıtımlı Duvarlar ve Çatı Kaplama şeklinde tek adımlı bir çözüm sağlar. DG Set Güç Proje Binası, Kurutucular, Fırınlar ve diğer Endüstriyel ve Ticari Binalar. Sağlanan Taşyünü Yalıtımı, 20 ° C’de 0.034 w / mk’lik bir Termal İletkenlik değerine sahip olan, 100 kg / m3 yoğunlukta yanıcı olmayan bir Sınıf Taşyünüdür. Paneller standart 6000 mm uzunluk ve 50-150 mm kalınlıkta mevcuttur. Taşyünü paneller Sistem, en modern sürekli ve kesintili yarı otomatik panel üretim hattında üretilir ve 12 m’ye kadar uzunluklarda tedarik edilebilir. (Nakliye kısıtlaması nedeniyle sınırlı). Paneller dil ve oluk birleştirme düzenlemesi ile tamamlanmıştır. Taşyünü de ses emme özelliğine sahip olacaktır. Metal sac, gereksinimler ve özellikler için normal renk kaplama kaplamalarına sahiptir.

Video : https://www.youtube.com/watch?v=0n3lHD2QOP4

 

paneluzmani

This is a paragraph.It is justify aligned. It gets really mad when people associate it with Justin Timberlake. Typically, justified is pretty straight laced. It likes everything to be in its place and not all cattywampus like the rest of the aligns. I am not saying that makes it better than the rest of the aligns, but it does tend to put off more of an elitist attitude.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir