Sandviç Panel Çatı Fiyatları

Sandviç panel çatı fiyatları ve kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar ve ayrıca tabi olacağınız montaj kuralları nelerdir ?

Sandviç Panel Çatı Fiyatları

Yalıtım seviyesinin ve fiyatının önemli olduğu çatı sandviç panel PU-R (POLİÜRETAN), sert poliüretan köpükler ile binaların mükemmel ısı yalıtımı sağlar. Bu, mineral yün veya genişletilmiş polistiren sandviç paneller arasında eşit olmayan mükemmel termal iletkenlik katsayısı l = 0,022 (PIR çekirdekli sandviç paneller için mevcuttur) sayesinde elde edilir.

Eksiksiz bir çözüm  Mineral yün sandviç panellere göre% 40-60 daha ucuzdur. Poliüretan dolgulu sandviç paneller, panel ek yerinin kilitleme yüzeylerinin benzersiz çift taraflı profili sayesinde elde edilen yüksek yangın dayanımı sağlar. Metal sandviç paneller, korozyonu önlemek için mükemmel bir koruyucu kaplama ile sağlanır. Bu ürün hakkında bir soru sorun : Panel Çatı

Ürün sayfasını indirin Referans bilgi çelik yapılar üretir ve üretir. Yeni binanın bir bölümü toplam 6700 m2 alana sahip Metal sandviç panellerden oluşuyor. Yeni üretim binası, kış ve yaz aylarında termal konforu korumak için mükemmel ısı yalıtım özelliklerine sahip PIR ve PUR sandviç panellerle donatılmıştır. Üretim üssü Baz, mobil  (baz alıcı-verici istasyonları) için bir sütun üreticisidir. Bileşenler, modern sandviç panel yapıları şeklinde iki üretim tesisinde üretilmektedir.

istanbul

İstanbul Merkez
no:83,
İstanbul, Marmara 34000
Türkiye
Telefon: 02125100000
Price indication: $

24/7 aç.

24/7 aç.

 

READ MORE

Taşyünü Sandviç Panel Sistemleri

Mükemmel bir Taşyünü Sandviç Panel ürün yelpazesinin üretim, ihracat ve tedarikinde uzmanlığa sahibiz. Sunulan sandviç panel, başarılı profesyonellerin gözetimi altında uluslararası standartlara uygun olarak yüksek kaliteli galvaniz çelik, galvanizli çelik, alüminyum kullanılarak geliştirilmiştir. Soğuk hava deposu ve endüstriyel atölye için duvar veya çatı olarak kullanılan sandviç panel. Kullanıcılar bu sandviç panelini bizden nominal ücret karşılığında kullanabilirler.

Taşyünü Sandviç Panel Özellikleri:

Su geçirmez !
Korozyona karşı dayanıklılık !
Uv korumalı !

Diğer detaylar:

• Yüksek sertlik: Taşyünü ve çift çelik plakalar bir araya yapıştırılarak, kompozit levhanın agrega katılığına üstün
• Ayrıca, sandviç panel konektörler ve purline ile sabitlendikten sonra, integral rijitliği geliştirilir.
• Makul sabitleme yöntemi: Taşyünü çatı paneli dikişte su sızıntısını önlemek için bir toka tespit tasarımını benimser
• Bu ek aksesuarlar kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır
• Güvenilir sabitleme yöntemi: Taş yünü çatı paneli, kendinden diş açan bir vida ve purline ile sabitlenir.
• Tayflara ve diğer dış kuvvetlere etkili bir şekilde karşı koyabilir
• Kısa montaj süresi: Kaya yünü sandviç panelinin yerinde montajına veya işlenmesine gerek yoktur.
• Çizilmeye karşı dayanıklı: Taşyünü sandviç panellerin üretimi, bir polietilen yapıştırıcı film tabakası, kurulum veya nakliye sırasında çizilmeleri önlemek için yüzeye yapıştırılabilir.
• Ayrıca, taşyünü sandviç panelimiz mükemmel yanmaz, ses emici, ısı yalıtımı ve ses yalıtım özelliklerine sahiptir.

Taşyünü sandviç panel 5cm çatı : https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/tasyunu-sandvic-panel-cati-5cm

Taşyünü sandviç panel sistemi yüksek yoğunluklu taşyünü ile prefabrik kompozit sandviç paneller Kompozit Derz dolgu macunları ve sabitleme yardımcıları ile birlikte, her iki tarafa bakan çekirdek ve profilli / düz, renk kaplı galvanizli çelik / Galvalume Çelik sac olarak Lamellar olarak dönüştürülür. Paneller Sistem, enerji santrali Türbin-Jeneratör Binasının kolay ve hızlı bir şekilde yapılması için yalıtımlı Duvarlar ve Çatı Kaplama şeklinde tek adımlı bir çözüm sağlar. DG Set Güç Proje Binası, Kurutucular, Fırınlar ve diğer Endüstriyel ve Ticari Binalar. Sağlanan Taşyünü Yalıtımı, 20 ° C’de 0.034 w / mk’lik bir Termal İletkenlik değerine sahip olan, 100 kg / m3 yoğunlukta yanıcı olmayan bir Sınıf Taşyünüdür. Paneller standart 6000 mm uzunluk ve 50-150 mm kalınlıkta mevcuttur. Taşyünü paneller Sistem, en modern sürekli ve kesintili yarı otomatik panel üretim hattında üretilir ve 12 m’ye kadar uzunluklarda tedarik edilebilir. (Nakliye kısıtlaması nedeniyle sınırlı). Paneller dil ve oluk birleştirme düzenlemesi ile tamamlanmıştır. Taşyünü de ses emme özelliğine sahip olacaktır. Metal sac, gereksinimler ve özellikler için normal renk kaplama kaplamalarına sahiptir.

Video : https://www.youtube.com/watch?v=0n3lHD2QOP4

 

READ MORE