Sandviç panel çatı fiyatları ve kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar ve ayrıca tabi olacağınız montaj kuralları nelerdir ?

Sandviç Panel Çatı Fiyatları

Yalıtım seviyesinin ve fiyatının önemli olduğu çatı sandviç panel PU-R (POLİÜRETAN), sert poliüretan köpükler ile binaların mükemmel ısı yalıtımı sağlar. Bu, mineral yün veya genişletilmiş polistiren sandviç paneller arasında eşit olmayan mükemmel termal iletkenlik katsayısı l = 0,022 (PIR çekirdekli sandviç paneller için mevcuttur) sayesinde elde edilir.

Eksiksiz bir çözüm  Mineral yün sandviç panellere göre% 40-60 daha ucuzdur. Poliüretan dolgulu sandviç paneller, panel ek yerinin kilitleme yüzeylerinin benzersiz çift taraflı profili sayesinde elde edilen yüksek yangın dayanımı sağlar. Metal sandviç paneller, korozyonu önlemek için mükemmel bir koruyucu kaplama ile sağlanır. Bu ürün hakkında bir soru sorun : Panel Çatı

Ürün sayfasını indirin Referans bilgi çelik yapılar üretir ve üretir. Yeni binanın bir bölümü toplam 6700 m2 alana sahip Metal sandviç panellerden oluşuyor. Yeni üretim binası, kış ve yaz aylarında termal konforu korumak için mükemmel ısı yalıtım özelliklerine sahip PIR ve PUR sandviç panellerle donatılmıştır. Üretim üssü Baz, mobil  (baz alıcı-verici istasyonları) için bir sütun üreticisidir. Bileşenler, modern sandviç panel yapıları şeklinde iki üretim tesisinde üretilmektedir.

istanbul

İstanbul Merkez
no:83,
İstanbul, Marmara 34000
Türkiye
Telefon: 02125100000
Price indication: $

24/7 aç.

24/7 aç.

 

paneluzmani

This is a paragraph.It is justify aligned. It gets really mad when people associate it with Justin Timberlake. Typically, justified is pretty straight laced. It likes everything to be in its place and not all cattywampus like the rest of the aligns. I am not saying that makes it better than the rest of the aligns, but it does tend to put off more of an elitist attitude.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir